Gündelik Yaşam

Hızlı ve Öfkeli 10’un çıkış tarihi ve fragmanı

Hızlı ve Öfkeli destanının onuncu (ve sondan bir önceki) bölümünde Roma’ya seyahat ediyoruz

fast x.jpg

Hızlı ve Öfkeli’nin sonu yaklaşıyor. Universal , bundan sonra duyurulabilecek olası spin-off’ları hafife almadan on birinci filmin ana destanın son filmi olacağını onayladı. Hızlı ve Öfkeli 10’un galasına çok az kaldığı için distribütörü bizi Ebedi Şehir Roma’ya götüren yeni bir fragman yayınladı.

Ayrıca, Hızlı ve Öfkeli 10 çıkış tarihi hakkında her şeyi bilmekle ilgileniyorsanız , sizi okumaya devam etmeye davet ediyorum çünkü size yılın en çok beklenen filmlerinden birinin tarihini ve yarışmasını vereceğim . Dokuzuncu taksit, ana düşman olarak COVID-19 salgını olsa bile başarılı olabileceğini şimdiden gösterdi. Yılın en çok hasılat yapan onuncu filmi olacak mı?

Hızlı ve Öfkeli 10 Türkiye’de sinemalarda ne zaman vizyona giriyor?

Hızlı ve Öfkeli 9, 25 Haziran 2021’de gösterime girdi ve COVID-19 nedeniyle var olmaya devam eden korkuya rağmen dünya çapında 726 milyon dolardan fazla hasılat elde etti. Şimdi, Hızlı ve Öfkeli 10, çıkış tarihi de dahil olmak üzere başarılı olacak her şeye sahip:

  • Hızlı ve Öfkeli 10, 19 Mayıs 2023’te Türkiye’de (ve dünyanın birçok yerinde) sinemalarda açılıyor .
  • En doymak bilmez (ve doğrudan) rekabeti , Hızlı ve Öfkeli geldiğinde 2 hafta boyunca reklam panolarını süpüren bir Marvel gişe rekorları kıran Galaksinin Koruyucuları Cilt 3 olacak .
  • Hızlı ve Öfkeli 11’in tarihine gelince , hala bir çıkış penceresi yok , ancak filmler arasında her zaman minimum 2 yıl geçtiğini düşünürsek, 2025’ten önce beklemeyin.

Hızlı ve Öfkeli 10 fragmanı ve özeti

Dam Toretto ve ailesi, tüm bu yıllar boyunca düşmanlarının üstesinden gelmeyi başardılar, ancak şimdi en ölümcül rakipleriyle yüzleşmek zorunda kalacaklar: geçmişin gölgelerinden yükselen ve kanlı bir intikamla beslenen, aileyi ve insanları yok etmeye kararlı korkunç bir tehdit. yoluna çıkan her şey. Beşinci bölümde Brezilyalı uyuşturucu kaçakçısı Hernán Reyes’i mağlup etmesine rağmen oğlu Dante her şeye tanık olur ve şimdi 12 yıl sonra şaşmaz bir plan hazırlayarak geri döner.

Jason Momoa , Hernán Reyes’in oğlu Dante’yi canlandırıyor ve Vin Diesel’in liderliğindeki Dominic Toretto ve Michelle Rodriguez’in Leticia Ortiz rolündeki oyuncu kadrosuna katılıyor . Bu üçlüye Jordana Brewster, Charlize Theron, Helen Mirren, Jason Statham ve John Cena eşlik edecek .

Hızlı ve Öfkeli 10 Yönetmeni

Hızlı ve Öfkeli 10’un yönetmeni Louis Leterrier , aksiyon tutkunlarının en iyi Taşıyıcı filmlerinden sorumlu eski bir tanıdığıdır . Ve unutulmuş The Incredible Hulk’u yönettiği için Marvel hayranları için de . Bu alandaki tecrübesi eksik değil ama Hızlı ve Öfkeli 10 bugüne kadarki en iddialı filmi .

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu