Genel
Trend

Samsung Galaxy Z Flip 5 fiyatının olması bekleniyor. ve Galaxy Z Fold 5 fiyatının 33,000 Türk Lirası olması bekleniyor.

Galaxy Galaxy  Z Flip 5 ne zaman çıkacak

Samsung’un bir sonraki katlanabilir akıllı telefonları Galaxy Z Fold 5 ve Galaxy Z Flip 5’i Temmuz ayında piyasaya sürmeyi planladığı bildiriliyor. Chosun adlı Güney Koreli bir yayına göre Samsung, yeni katlanabilir akıllı telefonlarını duyurmak için 26 Temmuz’da bir lansman etkinliği düzenleyecek. Hatırlamak gerekirse, Galaxy Z Fold 4 ve Z Flip 4 10 Ağustos’ta duyurulmuştu. Etkinlikte katlanabilir telefonların yanı sıra Galaxy Tab S9 serisi ve Galaxy Watch 6 serisi gibi diğer ürünlerin de gelmesi bekleniyor.

Samsung Galaxy  Z Flip5 fiyat

Samsung Galaxy Z Flip 5 fiyatınınolması bekleniyor. 33,000 Türk Lirasıdır ve Galaxy Z Fold 5 fiyatının olması bekleniyor. 33,000 Türk Lirasıdır

images

Galaxy Z Fold5 Özellikleri:

Galaxy Z Fold5, kırışıklığı en aza indirecek yeni bir menteşe tasarımına ve S Pen yuvasına izin vermeyecek farklı bir iç düzenlemeye sahip olacak. İddiaya göre şirket, Galaxy Z Fold5 için daha ince bir S Pen yapmayı düşündü ancak bunun yazma deneyimine engel olacağına karar verdi.

Galaxy Z Fold5’in 108MP birincil arka kameraya ve yerleşik bir stylus kalem (S Pen) yuvasına sahip olacağı bildiriliyor. 108MP ana kamera, cihazı biraz daha ağırlaştıracak ve bu da yaklaşık 275 gram ağırlığında olacak, karşılaştırma için Galaxy Z Fold 4 263 gram ağırlığında.

Ana kameraya 2x optik yakınlaştırmalı 64MP kamera ve 12MP ultra geniş açılı kamera eşlik edecek. Ayrıca yeni telefonun S-Pen için özel bir yuva ile gelmesi bekleniyor. Bu arada, Galaxy Z Fold 5’in muhtemelen ekran kırışıklığını azaltacak “damlacık” tarzı bir menteşeye sahip olacağı bildirildi.

Galaxy Z Flip 5 Teknik Özellikleri:

Galaxy Z Flip 5, 128 GB depolama, ardından 256 GB depolama ve 512 GB depolama ile gelecek. Ancak Galaxy Z Fold 5’in aksine Z Flip 5’in UFS 4.0 depolaması 256 GB ve 512 GB varyantlarıyla sınırlı olacak. Temel 128 GB depolama seçeneği, UFS 3.1 depolama alanına sahip olacaktır.

Galaxy Z Flip 5’in birkaç yükseltme getirmesi bekleniyor. Ana yükseltme işlemci olacaktır. Akıllı telefon en son Snapdragon 8 serisi işlemcilere sahip olabilir, muhtemelen Snapdragon 8 Gen 2. Bu sefer Galaxy Z Flip 5’in daha büyük bir kapak ekranına sahip olması bekleniyor. İkincil ekran muhtemelen yakın zamanda piyasaya sürülen Oppo Find N2 Flip‘ten bile daha büyük olacak.

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu