Sosyal Medya

Threads Hesap Dondurma Veya Hesap Silme Nasıl Yapılır 2023

Instagram Threads Uygulamasında Profil Nasıl Dondurulur veya Silinir?

Merhaba arkadaşlar, bugün sizinle Instagram’ın yan uygulaması olan Threads uygulamasında profilinizi nasıl dondurabileceğinizi veya silebileceğinizi göstereceğim.

Instagram ve Threads İlişkisi

Instagram, sosyal medya kullanıcılarının bildiği gibi, yan uygulaması Threads ile de aktif bir şekilde hizmet vermektedir. Threads, Instagram profilinizi ayrı bir uygulamada kullanabilme özelliği sunar. Ancak, Threads profilinizi tamamen silmek mümkün olmadığı için bu işlemi yapmak isterseniz, Instagram profilinizi tamamen silmeniz gerekmektedir.

Threads Profilini Nasıl Silinir?

Threads uygulamasında profil silme işlemi bulunmamaktadır. Ancak, profilinizi dondurma seçeneği bulunmaktadır.

Threads Hesap Dondurma

Threads uygulamasına girdiğinizde, sağ alt köşede profil simgesine tıklamanız gerekmektedir. Daha sonra sağ üst köşede bulunan iki yan çizgi simgesine tıklayıp, hesap seçeneğini seçmelisiniz. Bu adımdan sonra ‘Profil Dondur’ seçeneğine tıklamalısınız.

Profil Dondurma İşlemi

‘Profil Dondur’ seçeneğine tıkladığınızda, karşınıza ‘Emin misiniz?’ diye bir soru gelecektir. Bu soruya ‘Evet’ yanıtını verdiğinizde, Threads uygulamasındaki profilinizi dondurmuş olursunuz.

Dikkat etmeniz gereken husus, Threads profilinizi silmek istiyorsanız, direkt olarak Instagram profilinizi silmeniz gerektiğidir.

Threads uygulamasında profil dondurma işlemi bu şekilde yapılmaktadır. Sorularınız olursa, çekinmeden sorabilirsiniz. Okuduğunuz için teşekkür ederim.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu