Sosyal Medya

Threads Kodu Profile Nasıl Eklenir 2023

Merhaba arkadaşlar, bugün sizinle Instagram profilinize Threads kodunu nasıl ekleyebileceğinizi göstereceğim. Instagram, kullanıcılarına daha fazla kolaylık sağlamak için birçok güncelleme yapmaktadır ve bu, son zamanlarda eklenen bir özelliktir.

Instagram Güncellemesi ve Threads Kodu

Bilindiği üzere Instagram, yakın zamanda bir güncelleme getirdi ve bu güncelleme ile birlikte Threads kodu da güncellendi. Eskiden Instagram profili sayfasında, profil fotoğrafımızın hemen altında Threads kodu görüntülenirdi ve bu kodu gizlemek veya göstermek için seçenekler vardı.

Threads Kodunu Profilden Çıkarma

Eğer fark ettiyseniz, artık profil sayfanızda Threads uygulamasının simgesi yer alıyor. Bu simgeye tıkladığınızda, ‘kısayolu kaldırmak istediğinizden emin misiniz?’ sorusu ile karşılaşırsınız. Bu soruya ‘Evet’ yanıtını verdiğinizde, Threads kodunuzu profilinizden kaldırmış olursunuz.

Threads Kodunu Profile Ekleme

Peki, profilinize Threads kodunu nasıl ekleyebilirsiniz? İlk olarak ‘Profili Düzenle’ seçeneğine tıklamanız gerekiyor. Daha sonra ‘Threads Kısayolu Göster’ seçeneğini aktif hale getirerek, Threads kodunuzu profilinize eklemiş olursunuz.

Sonuç

Artık Instagram profilinize birisi girdiği zaman, direkt olarak Threads kodunuzu görebilir ve bu kodu tıklayarak Threads uygulamasına yönlendirilir. Böylece, Instagram profilinize Threads kodunuzu eklemiş olursunuz.

Okuduğunuz için teşekkür ederim! Herhangi bir sorunuz olursa, çekinmeden sorabilirsiniz.

İlgili Makaleler

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir

Başa dön tuşu